DUK

Ar galima fiziškai apžiūrėti internetinėje parduotuvėje siūlomus baldus?

Taip. Visus baldus, pažymėtus 'Kaune galima įsigyti', galite apžiūrėti salone „Baldų taškas“ Kaune.

Adresas Kaune: K. Dulksnio g. 13, Narsiečių k., Kauno r. Telefonas: +370 602 90330

Darbo laikas: I-P nuo 9 iki 18 val., Šeštadieniais nuo 9 iki 16 val.

Kokie yra baldų pristatymo terminai?

Baldus, kuriuos turime savo sandėliuose, galime atsiimti iš salonų užsakymo dieną arba pristatyti. Lietuvoje pristatome per 1-10 darbo dienų laikotarpį – prieš tai susisieksime su Jumis ir informuosime apie preliminarią pristatymo datą. Baldai, užsakyti tiesiai iš gamintojo sandėlių, pristatomi per prekės aprašyme nurodytą laikotarpį.

Kokia garantija suteikiama baldams?

Visiems baldams suteikiame dvejų metų garantiją. Atsiradus defektams dėl gamybos gedimų, išskirtiniais atvejais galime juos pataisyti patys, pakeisti identišku ar lygiavertės vertės baldu arba grąžinti nekokybiškos prekės pirkimo kainą. Išimtiniais atvejais turime gauti baldų gamintojų išvadas, kad įsitikintume, jog tai gamyklinis brokas, o ne dėl netinkamo surinkimo ar naudojimo.

Kokiais būdais galima atsiskaityti už baldus?

Atsiskaityti už baldus galite elektroninės bankininkystės paslaugomis arba banko pavedimu. Taip pat galite pirkti išsimokėtinai lizingo būdu arba atsiskaityti grynaisiais baldus pristatydami.

Kokie yra baldų pristatymo mokesčiai?

Pristatymo mokestis kliento nurodytu adresu Kaune – 20 eurų, o visose kitose Lietuvos vietose – 30 eurų. Kuršių nerijos gyventojams kainos derinamos individualiai. Priklausomai nuo pasirinkto mokėjimo būdo, pristatymo mokesčiai apmokami perkant internetinėje parduotuvėje arba grynaisiais pinigais vairuotojui pristatymo metu.

Ar teikiama baldų surinkimo paslauga?

Mes neteikiame šios paslaugos; tačiau Kaune ir Klaipėdoje pagal pageidavimą galime rekomenduoti patikimus baldų surinkėjus.

Ką daryti, jei perkant internetinėje parduotuvėje kyla problemų ar klausimų? Darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. su mumis galite susisiekti telefonu: +370 670 87070 arba el. paštu: uzsakymai@baldutaskas.lt

Kaip galiu atšaukti internetinėje parduotuvėje pateiktą užsakymą?

Norėdami atšaukti internetinėje parduotuvėje pateiktą užsakymą, kuo skubiau susisiekite su mumis telefonu +370 670 87070 arba el. paštu: uzsakymai@baldutaskas.lt

Ar galima grąžinti internetinėje parduotuvėje užsakytus baldus?

Norėdami grąžinti internetinėje parduotuvėje įsigytus baldus, susisiekite su mumis telefonu +370 670 87070 arba el.paštu: uzsakymai@baldutaskas.lt

Svarbu, kad grąžinama prekė būtų originalioje pakuotėje ir nesurinkta. Baldus į mūsų salonus galite grąžinti patys, arba mūsų įmonės transportas gali atsiimti abipusiu sutartu laiku. Pinigai bus grąžinti į kliento nurodytą sąskaitą.