Baldų taškas

Saugūs mokėjimai

Baldutaskas.lt už prekes galite atsiskaityti Jums priimtiniausiu būdu:

  • mūsų parduotuvėje esančioje K. Dulksnio g. 13, Narsiečių k., Kauno rajone.
  • grynaisiais pinigais pristatymo metu,
  • banko pavedimu,
  • elektronine bankininkyste,
  • išsimokėtinai.

Mūsų parduotuvėje atsiimant prekę

Galite atsiskaityti už užsakytas prekes atsiimant jas mūsų parduotuvėje, esančioje K. Dulksnio g. 13, Narsiečių k., Kauno rajone. Joje galėsite sumokėti už prekes grynais pinigais ar banko kortele, pardavėjos Jums pateiks kasos čekį bei PVM sąskaitą faktūrą, o sandėlininkai išduos prekes.

Grynaisiais pinigais pristatymo metu

Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes grynaisiais pinigais pristatymo metu. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, užsakymo metu sumokėsite 30% užsakymo sumos avansą, o likusią sumą – prekių pristatymo metu. Prekes pristatęs darbuotojas išrašys Jums pinigų priėmimo kvitą ir PVM sąskaitą faktūrą. Prekių pristatymo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme. 

Banko pavedimu

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą iki prekių pristatymo dienos (jeigu nebuvo sutarta kitaip). Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti savo prekių užsakymo numerį (pvz.: #1234)

Banko sąskaitos rekvizitai:

UAB „Baldų taškas“

K. Dulksnio g. 13, Narsiečių k., Kauno raj. LT-53304

įmonės kodas 304995101

PVM mokėtojo kodas LT100012154115

AB SEB bankas, kodas 70440

A/S numeris LT787044060008272406

Mokėjimo paskirtis: Jūsų prekių užsakymo numeris

Elektronine bankininkyste

Pasirinkę šį apmokėjimo būdą, iš mūsų internetinės parduotuvės būsite nukreipti į savo banką, kuriame patvirtinsite pavedimą su visais jau suvestais duomenimis iki prekių pristatymo dienos (jei nebuvo sutarta kitaip).

Išsimokėtinai

Šiuo metu bendradarbiaujame su Inbank|Mokilizingas, SB lizingas, GeneralFinancing bankas. Asmeniškai Jums bus pasiūlytos finansavimo sąlygos, priklausomai nuo sutarties laikotarpio, atlikto Jūsų mokumo bei rizikos vertinimo.

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę