Baldų taškas

Greitas pristatymas

Savo klientams baldus pristatome nuo 1 darbo dienos (tuos kuriuos turime savo sandėlyje) iki 25 savaičių (kuriuos užsakome iš tiekėjų). Mūsų baldų pristatymas vienas iš optimaliausių rinkoje!

Kiekvienos prekės pristatymo terminas skirtingas, nurodytas jos aprašyme. Baldus dažniausiai galime pristatyti klientams patogiu metu prieš tai suderinus tinkamą laiką.

  • Baldus pristatysime iki namo durų už 20 eurų papildomą mokestį Kauno mieste, kituose miestuose 30 eurų. Dėl pristatymo terminų ir įkainių į Kuršių Neriją teiraukitės telefonu 8 670 87070 arba el. paštu uzsakymai@baldutaskas.lt
  • Visus užsakymus, kuriuos įvykdo tiekėjas, galite nemokamai atsiimti iš mūsų parduotuvės Kauno rajone (K. Dulksnio g. 13, Narsiečių k.).
  • Tik Kaune už papildomą mokestį kurjeris gali sunešti baldus iki jūsų buto (1 aukštas 10 € ).
  • Baldai dažniausiai pristatomi nesurinkti, dėžėse, bet prie baldų yra pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra.

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes patikrinkite prekių būklę bei pasirašykite perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote prekių išorinės išvaizdos pažeidimus ar prekių komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente. Jei pažeidimus ir kitus neatitikimus pastebėjote vėliau, paskambinkite mums 8 670 87070 arba parašykite info@baldutaskas.lt

Prekių aprašyme dažniausiai nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir patvirtinamas. Apie pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu.

Jei užsakymą apmokėsite grynaisiais pinigais, įsitikinkite, kad baldų pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

Baldų surinkimas

Prireikus surinkimo paslaugos galime rekomenduoti mūsų partnerį. Jo teikiamų surinkimo paslaugų kainos priklauso nuo kiekvienos individualios situacijos.

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę