Baldų taškas

D.U.K.

Taip. Visus baldus, kurie turi žymas „Yra sandėlyje Kaune“, galite apžiūrėti Baldų taško salonue Kaune

Adresas Kaune: K. Dulksnio g. 13, Narsiečių k., Kauno raj. Telefonas: +370 602 90330

Darbo laikas: I-V nuo 9 iki 18 val, VI nuo 9 iki 16 val

 

 

Baldus, kuriuos turime savo sandėliuose, galite atsiimti patys iš mūsų salono tą pačią užsakymo dieną arba galime pristatyti mes. Lietuvoje pristatome per 1 – 10 darbo dienų laikotarpį – prieš tai su Jumis bus susisiekta ir informuota apie preliminarią pristatymo datą. Baldai, kurie yra užsakomi tiesiai iš gamintojo sandėlių, pristatomi per laikotarpį nurodytą prekės aprašyme.

Visiems baldams suteikiame dviejų metų garantiją. Atsiradus defektams, dėl gamybos broko, išskirtinais atvejais juos galime sutvarkyti patys, galime pakeisti į identišką arba kitą, tokios pat vertės baldą, arba grąžiname pinigus už įsigytą nekokybišką prekę. Išimtiniais atvejais, turime sulaukti išvadų iš baldų gamintojų, norint įsitikinti, jog tai gamyklinio broko pasekmė, o ne netaisyklingo gaminio surinkimo/ naudojimo kaltė.

Už baldus galite atsiskaityti per elektroninės bankininkystės paslaugą arba bankiniu pavedimu. Taip pat, galite pirkti išsimokėtinai – lizingo būdu arba atsiskaityti grynaisiais pinigais baldų pristatymo metu.

Kaune  pristatymo kaina iki kliento nurodyto adreso yra 20 eurų, o į visose kitose Lietuvos vietovėse 30 eurų. Kuršių Nerijos gyventojams kainos derinamos individualiai. Priklausomai nuo pasirinkto mokėjimo metodo, pinigai už pristatymo paslaugą sumokami mokėjimo metu el. parduotuvėje arba grynaisiais vairuotojui, jei už prekę mokama pristatymo metu.

Baldų užnešimo paslauga teikiama tik Kauno ir Klaipėdos miestuose ir tik iš anksto sutarus laiką bei kainą. Tai galite padaryti šiais kontaktais:
mob. nr.: +370 670 87070
el. paštu: uzsakymai@baldutaskas.lt

Į standartinį baldų pristatymo įkainį įeina pristatymas iki pirkėjo nurodyto adreso, tai yra – artimiausios vietos, kur galima privažiuoti krovininiu transportu, jų nenešant į patalpų vidų.

Mūsų įmonė šios paslaugos neteikia, tačiau Kaune galime rekomenduoti patikimus baldų surinkėjus.

Darbo dienomis, 08.00 – 17.00 valandomis  galite kreiptis telefonu: +370 670 87070 arba  el. paštu:  uzsakymai@baldutaskas.lt

Norėdami atšaukti el. parduotuvėje atliktą užsakymą, kuo skubiau susisiekite

mob. nr. +370 670 87070 arba el.paštu: uzsakymai@baldutaskas.lt

Norėdami grąžinti el. parduotuvėje įsigytus baldus, susisiekite su mumis tel . +370 670 87070 el.paštas: uzsakymai@baldutaskas.lt

Svarbu, kad norimas grąžinti daiktas būtų originalioje pakuotėje ir nesurinktas. Baldą galite grąžinti patys į mūsų baldų salonus arba jį paims mūsų įmonės transportas per su klientu suderintą laikotarpį. Pinigai grąžinami į kliento nurodytą sąskaitą.

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę